תכנון מטבח

קטלוג מטבחים

הלב של בית החלומות שלכם הוא המטבח, על כל הפעילויות, הניחוחות והחמימות שהוא מספק לבני הבית. חשיבותו מחייבת חשיבה מיוחדת ותכנון מראש לפי אורח החיים וההעדפות שלכם ושל בני משפחתכם לשנים רבות קדימה. Benoמטבחים מעוצבים שמחים לעזור לכם ומעמידה לרשותכם מומחים בעלי ניסיון, ידע ורעיונות מקוריים ונפלאים שיעזרו לכם לתכנן את מטבח ביתכם בצורה המדויקת ביותר.

המטבח מתחיל בחלומות שלכם

על איזה מטבח חלמתם? בין אם תרצו מטבח הייטקי מתוחכם ויוקרתי או מטבח כפרי מלא ארונות עץ וריהוט חם ומלא אופי, היועצים שלנו ישמחו לבוא אליכם עם סרט המדידה שלהם ואחר כך לעשות במיוחד עבורכם הדמיה ממוחשבת שתציג בדיוק כיצד ייראה כל סגנון שבו תבחרו לעצב את המטבח שלכם. הפתרונות שנציע לכם יעמדו לא רק בסטנדרט מקצועי של איכות מוצרים, אלא גם יראו לכם מגוון של עיצובים ומשטחי עבודה שיקלו עליכם את החיים ויהפכו את עבודת המטבח לנוחה מאוד לכל בני הבית. וכל זה מתווסף לאסתטיקה של מגוון המוצרים שלנו שעומדים בכל תקן איכות גבוה במיוחד.

חיפוי זכוכית של Beno-Kitchens מטבחים מעוצבים

Beno מטבחים מעוצבים הינה חברה מובילה לעיצוב ובניית מטבחים בעלת ניסיון רב המציעה סגנונות שונים של עיצוב. בזכות השימוש בחומרי גלם איכותיים בייצור חסר פשרות והתאמתם לסגנון הישראלי ולאורח החיים בארץ, שירות מהיר ואדיב, המתחיל בתכנון המטבח בבית הלקוח עצמו ועד להתקנתו לשביעות רצונו.

הזמינו אותנו להראות לכם כיצד מתגשמת פנטזיה איטלקית במטבח ביתכם, ונפתיע אתכם ברעיונות ובמוצרים של בנו מטבחים מעוצבים. אתם מוזמנים לשלוח אלינו מייל לכתובת: tav.kitchens@gmail.com או להתקשר: 054-737-8323.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: