דלתות מטבח

קטלוג מטבחים

 

דלתות המטבח הן מרכיב חשוב מאוד בקביעת העיצוב הכללי והמראה הראשוני של החלל. כדי לשוות למטבח כולו סגנון עיצוב ייחודי, לדלתות ארונות המטבח תפקיד מכריע. מדוע ההשקעה העיקרית במראה המטבח צריכה להיות בדלתות הארונות?

דלתות מטבח והשפעתם על חזות המטבח כולו

הרושם הראשוני של המטבח מושפע מאוד מהמראה של ארונות המטבח. ארונות יוקרתיים ואסתטיים משווים לחלל כולו מראה נקי בקו אחיד. לצבעי דלתות המטבח השפעה ניכרת על האווירה. צבעי דלתות כהים מעניקים מראה יותר חם ועמוק ומתאימים למטבחים גדולים. דלתות בצבעים בהירים כמו לבן ושמנת יעניקו אשליית מרחב יותר גדולה ולכן מתאימים אותם לרוב למטבחים בחללים קטנים יותר. חשוב שכל דלתות המטבח יהיו בעלי גוון אחיד וישדרו קו עיצוב אחיד, התורם לתחושת הסדר והניקיון.

אילו סגנונות עיצוב יש לדלתות מטבח?

קיימים דגמים שונים של דלתות וידיות למטבחים. לפני שבוחרים את הדלתות חישבו על התאמתם לסגנון העיצוב והמראה אותו אתם מעוניינים לשוות לחלל המטבח. לציפוי הדלתות והמגרות בארונות המטבח יש מגוון שלם של חומרים בשלל גוונים בתקציבים ואיכויות משתנים. אנו ב – Beno-Kitchens מטבחים מעוצבים ממליצים להשקיע בציפויים אשר ידועים באמידותם בפני לחות ומים ויותר מכך, לשים לב לחוזק ההדבקה של החומר על דלתות המטבח. כיום אנו ערים לטרנד חדש של דלתות מטבח העשויות זכוכית. מדובר על זכוכית אטומה עבה עמידה בפני שריטות ושברים. דלתות זכוכית ידועות במראה המבריק והקלות בה ניתן לנקות אותן.

 

האם ניתן לשפץ מטבח רק על ידי החלפת דלתות ומגרות?

אם אתם לא מסופקים ממראה המטבח העכשווי שלכם, בהחלט ניתן לחדש את המטבח שלכם על ידי החלפת הדלתות והמגרות שבו. לא חייבים לשנות את החלק הפנימי של הארונות אלא, לגשת לאולמות תצוגה של מטבחים ולהזמין רק את הדלתות במידות המתאימות למטבח שלכם.

הזמינו אותנו להראות לכם כיצד מתגשמת פנטזיה איטלקית במטבח ביתכם, ונפתיע אתכם ברעיונות ובמוצרים של Beno- Kitchens מטבחים מעוצבים. אתם מוזמנים לשלוח אלינו מייל לכתובת: tav.kitchens@gmail.com או להתקשר: 054-7378323.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: