במטבחים שהפעילות בהם רבה ויש שטח רחב להכיל עוד טבחים, נוטים להציב במרכז עמדת עבודה גדולה כשמעליה שיש רחב. במטבחים רבים האי יכול להכיל גם כיור או מקום לכיריים ומלמטה יחידת מגרות וארונות מטבח נוספים. האם בביתכם מתאים אי במטבח?

מבחינה עיצובית, הצבת אי מאוד מוסיף למראה עשיר ויוקרתי. אך במקומות בהם המטבח קטן ואין מקום נרחב לפתיחת דלתות הארונות או שהמטבח מופרד על ידי קיר או דלת, לא מתאים להציב אי. תפקיד האי אינו רק לשמש כמשטח עבודה נוסף אלא  גם לתחום את שטח המטבח. לכן, בתים או דירות שמטבח וחדר המגורים מופרדים, לא מתאים להציב אי.

סוגים שונים של איים למטבח

אי אמור להשתלב מבחינה עיצובית גם עם המטבח וגם עם חדר המגורים. העיצוב של האי יכול להיות מאוד מגוון. האי בנוי על פי דרישת הלקוח ותכנונו מראש נעשה בהקפדה רבה. האם נדרש מקום מיוחד להנחת בקבוקי יין, כמה ארונות ומדפים יכול להכיל האי, באיזה אורך המגרות צריכות להיות וכדומה. עיצובים מורכבים יותר כוללים כיור ויש להביא בחשבון את מעברי הצינורות מים ואם מדובר על אי הכולל כיריים יש לקחת בחשבון את מיקום צינורות הגז לנקודה המתאימה במטבח ולכן חשוב לתכנן אי למטבח רק עם בעלי מקצוע כפי שנהוג לעשות בחברת beno-kitchens.

איך מתכננים את הצבת האי במטבח ?

אם מרחב המגורים והמטבח שלכם מספיק גדול, הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון בעת תכנון המטבח הוא את המיקום הנוח ביותר לעבוד בו, הם מבחינת הקרבה לחלונות לצורך אוורור והן מבחינת הנגישות ליתר החלקים במטבח כמו הכיור, מקרר, ארונות סירים וכו'. עוד דבר שמומלץ לקחת בחשבון, האם האי ישמש גם כפינת אוכל? אם כן, חשוב להקצות בו פינה פתוחה מתחת למשטח כדי שיהיה נוח לשלב שם כיסאות.

למה לבחור את האי למטבח בחברת Beno-Kitchens?

חברת Beno-Kitchens מטבחים מעוצבים בעלת ניסיון רב בעיצוב מטבחים בהתאמה אישית בקווים מיוחדים. החברה צברה מוניטין גבוה בזכות עיצוב חדשני וטכנולוגיית ייצור מתקדמת. כדי ליצור עבורכם את המטבח המושלם חברת טב מטבחים מלווה את לקוחותיה מרגע כניסתם לאולמות התצוגה, פגישת התאמה בבית הלקוח, תכנון עם מעצבים ואנשי הייצור המנוסים והטובים בתחום ועד לרגע התקנת האי במטבח הלקוח.

Beno-Kitchens מומחים בתכנון פונקציונלי ועיצוב טכני ואלגנטי של אי למטבח,  האי הוא לב המטבח ומאפשר משטח עבודה נוח יעיל ופרקטי לחיתוך, קצוץ, אחסון ועשייה מהנה ופורייה בבישול וטעמים. לקבלת ייעוץ מקצועי אמין ואיכותי התקשרו: 08-9164607 או כתבו לנו!

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

מידע נוסף שיכול לעניין:

Follow by Email
Facebook
Facebook
Pinterest20
Instagram
נגישות